Suosittele meitä

Facebook Twitter 6Jaa

Kalevalan Työterveyden ajanvaraus Ma - Pe 8-11 

p. 044 745 2250

@: info.ajanvaraus@kalevalantt.fi


Vastaava hoitaja Riitta Malinen

p. 040 849 1877
@: riitta.malinen@kalevalantt.fi


Työterveyshoitaja Erja Huotari

@: erja.huotari@kalevalantt.fi


Työterveyshoitaja Riikka Huotari

@: riikka.huotari@kalevalantt.fi


Terveydenhoitaja Hanna Autio 

@: hanna.autio@kalevalantt.fi


Työfysioterapeutti Marjo-Riikka Mäkäläinen

@: m-r.makalainen@kalevalantt.fi


Työterveyslääkäri Lüüli Seer


Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri Airi Mäkinen


Yleislääketieteen ja geriatrian erikoislääkäri Katja Erkkilä


Työterveyshuollon ja yleislääketieteen erikoislääkäri Tuula Korpela, etävastaanottopalvelut


Työpsykologi Merja Raassina


Toimitusjohtaja Jussi Komulainen

p. 040 849 1406

@: jussi.komulainen@kalevalankk.fi


Talouspäällikkö Tuula Pikkarainen

p. 044 749 1001
@: tuula.pikkarainen@kalevalantt.fi


Yhteystiedot

Kalevalan Työterveys Oy

Koulukatu 20

88900 KUHMO

Puh. 044 745 2250

www.kalevalantt.fi

Aukioloajat

Maanantai 08:00 - 15:30

Tiistai 08:00 - 15:30

Keskiviikko 08:00 - 15:30

Torstai 08:00 - 15:30

Perjantai 08:00 - 15:30

Lauantai Suljettu

Sunnuntai Suljettu

Ota yhteyttä tai jätä yhteystietosi!

Sähköpostitse
Tekstiviestitse